Podziękowania

24 kwietnia: OSOBISTE PODZIĘKOWANIA AGATY DLA PRACOWNIKÓW CENTRUM REHABILITACJI "ORIGIN" W KRAKOWIE

Agata najserdeczniej dziękuje osobom prowadzącym fizjoterapię, terapię zajęciową i zajęcia logopedyczne w Centrum Rehabilitacji "Origin" w Krakowie za profesjonalizm, ciężką pracę i empatię, jakich doświadczyła przez pół roku swojego pobytu. Do życzeń dołączają się Rodzina i Przyjaciele: "dostaliśmy" Agatę z powrotem nadzwyczaj już sprawną, silną, pozytywnie nastawioną i gotową do dalszych zmagań w walce o zdrowie i pełną sprawność. DZIĘKUJEMY!

9.02.2022: OSOBISTE PODZIĘKOWANIA OD AGATY - DLA KAŻDEGO, KTO JEJ W JAKIKOLWIEK SPOSÓB POMAGA: MYŚLĄ, MODLITWĄ CZY CZYNEM:

Dzień dobry wszystkim Czytelnikom tej strony - znanym i nieznanym Dobrym Ludziom, Bardzo dziękuję za ofiarowaną mi troskę: za każdą przyjazną myśl, za każde serdeczne słowo, za każdy życzliwy gest. Dzięki nim mam siły i możliwości przeistaczania się z "istoty amebopodobnej" w "spionizowanego człekokształtnego". Choroba gwałtownie odebrała mi prawie wszystkie "zwykłe" umiejętności, na które często nawet nie zwracamy uwagi. Została świadomość, słuch i odczuwanie dotyku (w tym bólu). Tak było w kwietniu 2021 r. Teraz już widzę, mówię, ... , potrafię się samodzielnie podrapać po nosie, a i pisanie na klawiaturze jakoś "idzie". Pozostałe umiejętności szlifuję. Daleko mi jeszcze do pełnej samodzielności, ale krok za krokiem ku niej sunę. Staram się nie marnować Waszej dobrej energii wysyłanej w moją stronę. Jeszcze raz gorąco Wam za wszystko dziękuję i zapewniam o mojej wdzięcznej pamięci. W moim sercu macie "stałe zameldowanie"! Agata Hoffmann

Serdecznie dziękujemy ks. mgr lic. Piotrowi JAKUBUŚ, proboszczowi parafii Świętej Rodziny we Wrocławiu (parafii Agaty), za umożliwienie przeprowadzenia kiermaszu i zbiórki pieniędzy w kościele w dniu 19 grudnia. Dziękujemy również Parafianom i Gościom za niezwykłą hojność: zebrano 6366,30 zł! 6

W imieniu Agaty dziękujemy wszystkim za wsparcie duchowe i finansowe, a służbie zdrowia za wysiłki wkładane w leczenie i rehabilitację!

Dziękujemy:

  • za dobre myśli i słowa oraz wszelkie duchowe wparcie;
  • za dzielenie się informacją o Agacie wśród znajomych „w realu”, na Facebooku i za pomocą innych kanałów;
  • za nawet najmniejsze datki pieniężne.

Dziękujemy Personelowi Oddziału Neurologii i Oddziału Intensywnej Terapii Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego przy ul. Borowskiej we Wrocławiu za opiekę nad Agatą i wyprowadzenie Jej z zapaści, w jakiej się znalazła na początku kwietnia tego roku.

Dziękujemy Personelowi Polskiego Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej Votum i Centrum Origin w Krakowie za wysiłek wkładany obecnie w opiekę nad Agatą i Jej rehabilitację.

Dziękujemy Firmie Wentylacyjnej Pallmed za użyczenie Agacie respiratora i pozostałego oprzyrządowania, wspomagającego Jej oddychanie.

Bardzo dziękujemy w imieniu Agaty!!!

 

 

skontaktuj się z nami

Spotkaj się z nami

Wszystkie pytania można kierować do przyjaciółki Agaty, Doroty Kuchty.

Adres e-mail

kuchtad@outlook.com

social media